Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Spotkanie z Mistrzem

W roku szkolnym 2017/2108 uczniowie klas pierwszych uczestniczą w dolnośląskim projekcie Sprawny Dolnoślązaczek. Jest to  projekt mający na celu zachęcenie uczniów klas I-III szkół podstawowych do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.

W związku z tym 11 grudnia 2017 r.  mieliśmy wielką przyjemność gościć niesamowitego  Mistrza  jakim jest Pan Maciej Paterski. Pan Maciej  opowiadając o swojej dyscyplinie, prezentując filmy z wyścigów oraz zdjęcia przybliżył naszym uczniom uprawianą dyscyplinę jaką jest kolarstwo szosowe. Ponadto zaprezentował swoje medale, koszulki oraz najważniejszy - rower, a także zdradził tajniki życia sportowca. Był bardzo dzielnY  i odpowiedział na wszystkie pytania naszych pierwszaków , które były bardzo ciekawe  :). Tym samym mamy wielką nadzieję , że Pan Maciej zachęcił i zainteresował wielu spośród naszych uczniów do jazdy na rowerze i nie koniecznie musi to być jazda wyczynowa jaką uprawia, a forma świetnego spędzenia czasu wolnego !!!  Jeszcze raz dziękujemy !!!!

 

 Grażyna Dziadkowiec-Kublik, Anna Michałowska

Strona 1 z 11