FINAŁ MISTRZOSTW DOLNOŚLĄSKI W MINISIATKÓWCE DZIEWCZĄT

11 kwietnia 2018r. rozegrano FINAŁ MISTRZOSTW DOLNOŚLĄSKI W MINISIATKÓWCE DZIEWCZĄT W KATEGORII „TROJKI” zawody organizowane w ramach Igrzysk Dzieci przez Szkolny Związek Sportowy DOLNY ŚLĄSK odbyły się w Złotoryi w Szkole Podstawowej Nr 1. W zawodach wzięli udział Mistrzowie stref: jeleniogórskiej – SP 1 Kamienna Góra, wałbrzyskiej – SP105 Świdnica, wrocławskiej – SP 50 Wrocław i legnickiej – SP3 Głogów.

Nasze zawodniczki po bardzo dobrej grze zajęły III miejsce, a najlepszą zawodniczką z zespołu Karolinę Pawłowska, uczennica klasy 5 A.

Skład reprezentacji SP 3: Karolina Pawłowska – kapitan zespołu, Weronika Esner, Sonia Wrzesińska, Nikola Halarewicz, Dominika Długosz, Barbara Czekaj, Natalia Pokusińska, Amelia  Szymańska.

Gratulujemy brązowym medalistką województwa!!!

Opiekun zespołu Beata Bielska.