Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

FINAŁ MISTRZOSTW DOLNOŚLĄSKI W MINISIATKÓWCE DZIEWCZĄT

11 kwietnia 2018r. rozegrano FINAŁ MISTRZOSTW DOLNOŚLĄSKI W MINISIATKÓWCE DZIEWCZĄT W KATEGORII „TROJKI” zawody organizowane w ramach Igrzysk Dzieci przez Szkolny Związek Sportowy DOLNY ŚLĄSK odbyły się w Złotoryi w Szkole Podstawowej Nr 1. W zawodach wzięli udział Mistrzowie stref: jeleniogórskiej – SP 1 Kamienna Góra, wałbrzyskiej – SP105 Świdnica, wrocławskiej – SP 50 Wrocław i legnickiej – SP3 Głogów.

 

Nasze zawodniczki po bardzo dobrej grze zajęły III miejsce, a najlepszą zawodniczką z zespołu Karolinę Pawłowska, uczennica klasy 5 A.

 

Skład reprezentacji SP 3: Karolina Pawłowska – kapitan zespołu, Weronika Esner, Sonia Wrzesińska, Nikola Halarewicz, Dominika Długosz, Barbara Czekaj, Natalia Pokusińska, Amelia  Szymańska.

 

Gratulujemy brązowym medalistką województwa!!!

Opiekun zespołu Beata Bielska.

 

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11