Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Klasa 1A koduje w MBP

18 października 2018 r. uczniowie klasy I A zostali zaproszeni do Miejskiej Biblioteki Publicznej, Filia nr 2 w Głogowie. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych z okazji Europejskiego Tygodnia Kodowania, który trwa w tym roku w dniach od 15 do 19 października.

Jego celem jest propagowanie nauki kodowania. W tym szczególnym tygodniu popularyzowane są umiejętności programistyczne i głośno mówi się o korzyściach jakie płyną z nauki kodowania od najmłodszych lat. Uczniowie przekonali się, że  w praktyce, Tydzień Kodowania trwa cały rok, bo kodować powinniśmy przecież codziennie. 

Ludmiła Bukowska

Galeria zdjęć:

 

Strona 1 z 11