Witamy!
zwiedzania!

Aktualnie:

Listopad 2020
pon wt śr czw pt sob nie
« paź

Nowa strona szkoły. | 29 października, 2020

sp3.glogow.pl.

Zmiana adresu strony szkoły | 28 października, 2020

Dnia 28.10.2020 uruchomiona została nowa strona naszej szkoły. Nowy adres różni się jedynie znakiem „kropeczki” po „sp3″ i brzmi następująco sp3.glogow.pl – zapraszamy na nową odsłonę naszej szkoły i jednocześnie informujemy, że obecna strona nie będzie już aktualizowana – zostanie przez pewien okres wyłącznie jako archiwum naszych działań.

Życzenia od naszych wspaniałych uczniów | 14 października, 2020

Taką wielką niespodziankę sprawili nam nasi uczniowie  – serdecznie dziękujemy za pamięć i również życzymy dla Was wszystkiego, co najpiękniejsze i przede wszystkim zdrówka! Zapraszamy do obejrzenia klipu:

W DNIU EDUKACJI NARODOWEJ… | 13 października, 2020

W Dniu Edukacji Narodowej życzymy wszystkim pracownikom Szkoły spokoju, cierpliwości i otwartości na uczniowskie pomysły. Życzymy Wam, aby praca stale była źródłem radości i dumy. Dziękujemy za Wasze wsparcie, uwagę i pomoc.

Dyrekcji, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz uczniom życzymy zdrowia i pogody ducha w tym trudnym czasie.