Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

39 rocznica wyboru Jana Pawła II

16 października 1978 r. świat usłyszał, że na 264. papieża w historii Kościoła wybrany został kardynał z Polski Karol Wojtyła.
Całe jego życie było prawdziwym wyznaniem wiary, dzięki któremu potrafił dotrzeć do milionów ludzkich serc na wszystkich kontynentach.
Na holu szkoły powstała zupełnie nowa gazetka na temat tego wspaniałego człowieka. Znajdziecie  tu nie tylko ciekawe informacje o faktach z jego życia, ale przede wszystkim wiele myśli, które kierował do ludzi młodych. Ich los był mu szczególnie bliski. Zapraszamy na wystawę.
 
ks. Mieczysław Łęcki
 
Galeria zdjęć:  
Strona 1 z 11