Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Uczestniczymy w programach Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Adopcja na odległość Josephin

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 3 im. Noblistów Polskich w Głogowie po rekomendacji Samorządu Uczniowskiego, postanowiła zaadoptować na odległość podopieczną Funadacji im. Stefana Szolc- Rogozińskiego z Kamerunu Josephin Kessanga. Dziewczynka ma 13 lat, chodzi do  1 klasy w szkole zawodowej w wiosce Nandoungue (ok 55 km od Garoua Boulai). Mieszka tam z dziadkiem i 4 rodzeństwa, gdyż rodzice mieszkają w wiosce w głębi buszu, gdzie nie ma szkół. Dziadek uprawia pole: maniok, orzeszki ziemne, makabo i iniam, z czego próbuje zapewnić utrzymanie swoim wnukom. Mieszkają w domu zbudowanym z ziemi połączonej z wodą, pokrytym liśćmi bambusa. Jedzą jeden posiłek dziennie.

Dzięki naszejpomocy nasza podopieczna ma możliwość zdobycia niezwykle cennego daru współczesnego świata -  wiedzy i wykształcenia.

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy podpisane dokumenty adopcyjne naszej Josephin i możemy opłacić jej roczną edukację. Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy.

 

                                                                                                                           Samorząd Uczniowski

 

120975844_376543906695211_4404635544183594466_n

Strona 1 z 11