Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Akcja KILO

10 marca uczniowie z naszej Szkoły zostali wolontariuszami akcji KILO. Od godziny 10.00 do 16.00 w sklepach: Tesco, Netto, Inter Marche, EKO, Piotr i Paweł, Dino Polska, Carrefoure oraz Biedronka, w których prowadzona była zbiórka, z identyfikatorami na szyi i ulotkami w ręce pomagali zbierać żywność dla potrzebujących. Wszystkie dary trafią jeszcze przed świętami do rodzin z Głogowa i z Ukrainy, gdzie wiele osób cierpi głód z powodu działań wojennych. Sprawne przekazanie darów możliwe to będzie dzięki temu, że przedsięwzięcie jest realizowane w ramach Parafialnego Zespołu Caritas i dzięki wsparciu Urzędu Miasta Głogowa.

Serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom, którzy poświęcili swój wolny czas i z zaangażowaniem, i radością włączyli się w niesienie pomocy innym. A że robili to z przekonaniem, to i efekty były zadziwiające. Przykład naszych uczniów okazał się zaraźliwy i mieszkańcy Głogowa hojnie dzielili się swoimi zakupami, chętnie rozmawiali o samej akcji.  

ks. Mieczysław Łęcki

Galeria zdjęć:


Strona 1 z 11