Aktualne konkursy

Witamy uczniów naszej szkoły zainteresowanych udziałem

w konkursach przedmiotowych i artystycznych.

W tej zakładce zamieszczane są regulaminy konkursów wraz z załącznikami.

Prosimy o wnikliwe zapoznanie się z ich treścią. Udział w konkursie zgłaszamy do nauczyciela przedmiotu.

Prace plastyczne prosimy przynosić (wraz ze zgodami rodziców) do nauczycieli najpóźniej tydzień przed oficjalnym terminem przekazania do organizatora miejskiego lub powiatowego (w przypadku prac ogólnopolskich, na co najmniej dwa tygodnie przed wysyłką prac do organizatora).

Wszystkim uczestnikom życzymy sukcesów w kolejnych konkursach!

Szkolni koordynatorzy

Uwaga! Zmiany w konkursie „Serce Kapsuły Czasu”

Prosimy przeczytać informacje od organizatorów:
W tym trudnym dla wszystkich czasie, jakim jest potrzeba izolacji i pozostania w domach. Fundacja TworzyMY Kraków pragnie wesprzeć rodziców, którzy w najlepszy sposób chcą kreatywnie zająć czas swoich pociech. Dlatego proponujemy aby dzieci przygotowały prace plastyczne lub literackie opowiadające o tym jak wyobrażają sobie świat w 2120 roku. Wszystkie prace, które dotrą do naszej Fundacji za pomocą poczty e-mail, zostaną zamknięte w przygotowywanej kapsule czasu.

Prosimy o ogłoszenie informacji o konkursie w Państwa dzienniku elektronicznym lub przesłanie jej do Rady Rodziców. Mamy nadzieję, że opracowanie zadania konkursowego sprawi, że kolejny dzień spędzony w domu na kwarantannie, będzie pełen kolorowych wyobrażeń statków kosmicznych, robotów i latających pojazdów.

Zadanie konkursowe – Serce Kapsuły Czasu Świat za 100 lat Marzec 2020

Konkurs plastyczny „Świat oczami młodych”

o tematyce wolontariatu na znaczku pocztowym.

Propozycja dla uczniów wieku 7- 19 lat. W załączniku – regulamin. Na podlinkowanej stronie informacje dotyczące organizacji konkursu w czasie kwarantanny:

szczegóły dotyczące konkursu

KONKURS INFORMATYCZNY DLA KLAS VI wymarzony zawód 2020

Konkurs „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro”

Zapraszamy uczniów do udziału w XXI edycji konkursu z cyklu „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro”
przebiegającego w tym roku pod hasłem „(R)ewolucje Ziemi”:
- część plastyczną – do uczniów klas IV-VI szkół podstawowych,
- część pisemną – kierujemy do młodzieży klas VII i VIII szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych,
Głównym organizatorem konkursu jest Muzeum Geologiczne Państwowego Instytutu Geologicznego w Warszawie.
Oddział Dolnośląski PIG-PIB we Wrocławiu organizuje część regionalną konkursu – dla województw dolnośląskiego i wielkopolskiego.

Komunikat plastyczny_2020 OD

Konkurs „Orzeł informatyczny” zgłoszenia do nauczycieli informatyki lub edukacji wczesnoszkolnej

Konkurs na projekt kartki pocztowej „Jesteśmy Polakami”

https___muzeum.wroclaw.pl_wp-content_uploads_2020_01_Regulamin-konkursu