Aktywna Szkoła – Multisport

Nasza szkoła pomyślnie przeszła dwuetapowy proces kwalifikacji i w dniach 2

3-26.04.2018r. przystąpi do Rundy I Turnieju Aktywnych Szkół MultiSport, w którym nasi uczniowie wezmą udział w innowacyjnej, interaktywnej formule testów sprawnościowych EuroFit+, wykorzystującej techniki multimedialne.

Wykonując proste ćwiczenia (np. zwis na drążku, skok w dal z miejsca czy próba równowagi), dzieci biorące udział w teście będą zdobywać kolejne poziomy w grze. Ich zadaniem, w warstwie fabularnej będzie pokonanie pomocników Złego Zła – przybyszów z Galaktyki Bezruchu. Oprócz walki z leniwymi potworami, dzieci rywalizują tylko jako grupa – na poziomie klasy i szkoły, więc uczniowie nie konkurują między sobą. Jedynym indywidualnym wyzwaniem jest poprawienie swojego wyniku za pół roku, w drugiej próbie. Poniżej przedstawiamy harmonogram przystępowania klas do testów. Serdecznie zapraszamy rodziców do kibicowania swoim dzieciom.

skan harmonogram

Nauczyciele wychowania fizycznego