Aktywne Szkoły – 1 runda

Z radością informujemy, że nasza szkoła pomyślnie przeszła etap Rozgrzewki i tym samym zakwalifikowaliśmy się do Rundy I Dolnośląskiego Turnieju Aktywnych Szkół MultiSport (ASM)! Wykazaliśmy się dużą pomysłowością i determinacją, dlatego wierzymy, że możemy śmiało podejmować wspólne działania w celu zwiększenia poziomu codziennej aktywności najmłodszych. Kolejny krok to test sprawnościowy, który przeprowadzany będzie w naszej szkole w dniach 23-26 kwietnia br. Test obejmie klasy od I do VII Szkoły Podstawowej. Harmonogram udziału w testach będą przekazywać nauczyciele. Ostatecznym warunkiem udziału dziecka w teście  będzie dopełnienie wszystkich formalności tj. wypełnienie zgody i przekazanie jej wychowawcy w kl. I-III oraz nauczycielom wych. fiz. w klasach IV-VII: zgoda_na_udzial_w_programie .

Do I Rundy przystąpiły już inne szkoły. Dzięki udostępnionym nagraniom można prześledzić w jaki sposób przebiegały testy: https://www.youtube.com/watch?v=vQtCOdtq6Zg&feature=youtu.be

Zapraszamy do przeglądnięcia załączonych materiałów. Zapraszamy również wszystkich rodziców do odwiedzenia szkoły podczas testów i kibicowanie swoim pociechom.

Beata Hebda