Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Aktywnie w Nowy Rok!

Pierwszy stycznia 2019: wstać o poranku i pobiegać – tak to wyzwanie od 16 lat dla wielu mieszkańców naszego miasta. Dla naszej sekcji GIM TV  – również – choć my biegamy raczej z kamerami i od lat nie może nas zabraknąć  na tej wspaniałej imprezie … bo zacząć rok aktywnie, na sportowo i filmowo – to zacząć rok dobrze! W tegorocznej już 16-tej edycji Noworocznego Marszobiegu „Nie jesteś sam” wzięło udział ponad 1000 osób. Marszobieg organizowany jest od lat przez Jerzego Górskiego. W tym roku uczestnicy przebiegli symboliczną trasę w okolicach głogowskiego zamku – witając w ten sposób nowy rok. Podczas imprezy zbierano również produkty żywnościowe dla potrzebujących. A kamery GIM TV oczywiście wszystko dokładnie zarejestrowały!

Dziękuję wszystkim członkom GIM TV, którzy (może trochę niewyspani) pobiegli z kamerami podtrzymując naszą tradycję.

Zapraszamy na relacje fotograficzne i filmowe!

 

Alicja Skoczylas

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11