Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Aktywność obywatelska Samorządu Uczniowskiego

We wtorek (21.05.2018r.) przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego mieli  zaszczyt brać aktywny udział w debacie obywatelskiej „Obywatele dla Edukacji”. W wyniku debaty zdiagnozowane zostały przyczyny niedostosowania uczniów do szkolnych wymagań. Pokazano proces o którym trzeba rozmawiać szanując głos i zdanie wszystkich uczestników. Wypracowano  również konkretny plan działania dla szkół, organu prowadzącego i Ministra Edukacji Narodowej.

Wnioski z dyskusji  przekazano Fundacji „Przestrzeń dla Edukacji”, a ta z kolei Ministerstwu Edukacji Narodowej.

 

Organizator debaty:  Stowarzyszenie Szansa.

Uczestnicy debaty: rodzice, nauczyciele, uczniowie i samorządowcy.

Honorowi goście: wiceprezydent pani Bożena Kowalczykowska i  Naczelnik Wydziału Edukacji

i Spraw Społecznych pani Beata Stachak.

 

Naszą szkołę reprezentowały:       

Małgorzata Groszewska 7a – Przewodnicząca SU

Emilia Urbanowska   –   7a – Rzecznik Praw Ucznia

 

 

 

Małgorzata Korzeniewska

Anna Kowalska

 

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11