Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Andrzejkowy Turniej Rodzinny

W środę 28 listopada rodzice i dzieci klas pierwszych bawili się na Andrzejkowym Turnieju Rodzinnym. Wszystkim dopisywały humory, a konkurencje stawiały przed zawodnikami różne wyzwania. Było układanie butów, obieranie jabłka, zawiązywanie supełków na sznurku oraz kilka konkurencji sportowych, gdzie można było się wykazać sprytem i szybkością. Najlepsza okazała się klasa 1a. Wygranym serdecznie gratulujemy. Wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie turnieju w postaci strojów, dekoracji, poczęstunku serdecznie dziękujmy. Mamy nadzieję, że tak mile rozpoczęta współpraca będzie owocowała w przyszłości. Wychowawcom klas pierwszych bardzo dziękuję za pomoc w przygotowaniu imprezy.

Julita Wójcik

 

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11