Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Awans do finału wojewódzkiego

20 marca 2018r. Finał Strefy legnickiej w minisiatkowce dziewcząt kategoria ” trójki”. Zawody organizowane przez MSZS. Udział wzięły 4 szkoły, awans do finału wojewódzkiego wywalczyła SP 3 Głogów, II miejsce zajęła SP Grębocice, III miejsce SP 5 Jawor i IV SP 3 Złotoryja.

Skład reprezentacji SP 3: Karolina Pawłowska, Weronika Esner, Sonia Wrzesińska, Nikola Halarewicz, Dominika Długosz, Barbara Czekaj, Natalia Pokusińska, Amelia  Szymańska.

Opiekun zespołu Beata Bielska.

 

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11