Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Awans naszych piłkarek do powiatu

W poniedziałek (5.02.18r.) w Szkole Podstawowej nr 11 odbyły się Szkolne Zawody w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Zawody rozgrywane były systemem „każdy z każdym”.W pierwszym meczu nasze zawodniczki zmierzyły się z piłkarkami szkoły podstawowej nr 11. Po 14 minutach spotkania w meczu padł remis 4:4. W drugim meczu nasz zespół zdecydowanie zwyciężył ze Szkołą Podstawową nr 9 3:0. W ostatnim pojedynku nasza ekipa rywalizowała z dziewczętami ze Szkoły Podstawowej nr 8. W tym dniu jednak nasze szczypiornistki były w znakomitej dyspozycji, pewnie pokonując rywalki 5:1. Zdobywając siedem punktów zajęliśmy II miejsce, jednocześnie awansowaliśmy do powiatu.

Skład naszej drużyny:

Karolina Dzierżwska, Patrycja Wojnowska, Hanna Darowska, Maja Siedlecka, Laura Hara, Paulina Tkacz, Małgorzata Groszewska, Wiktoria Wiśniewska, Maja Gogol, Wiktoria Aniszewska, Agnieszka Wajs, Wiktoria Olszak, Izabela Herkt, Klaudia Cych, Agnieszka Ławnicka.

Opiekun:

Piotr Tadajewski

 

Galeria zdjęć:  

Strona 1 z 11