Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Awans naszych „Trójek”

8 marca 2018r. to nie tylko Dzień Kobiet w naszej szkole. Dziewczęta klas piątych w tym dniu rozegrały bardzo dobry turniej – Mistrzostwa Strefy lubińskiej w minisiatkówce w kategorii „Trójki”.  Zawody odbyły się w SP Grębocice. Uczennice wygrały i awansowały do kolejnego etapu: Mistrzostw Strefy legnickiej, które odbędą się 20 marca w naszej szkole, jest to turniej o wejście do finału dolnośląskiego.

W skład zespołu wchodziły: Karolina Pawłowska – kapitan, Weronika Esner, Sonia Wrzesińska, Nikola Halarewicz, Dominika Długosz, Barbara Czekaj, Natalia Pokusińska, Amelia Szymańska 

Opiekun:  Beata Bielska.

 

Galeria zdjęć:


Strona 1 z 11