Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Bal karnawałowo – walentynkowy

           We wtorek 4 lutego  w naszej szkole odbył się bal karnawałowo – walentynkowy w dwóch grupach wiekowych: I-IV i V-VIII. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez wszystkie dzieci i młodzież. Tego dnia  atrium zamieniło się w salę balową. Wcześniej uczniowie z każdej klasy na godzinach wychowawczych przygotowali wszelkie elementy, które posłużyły do dekoracji sali. Zjawiskowy wystrój, wprowadził wszystkich w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy!

Dziękujemy panu Leszkowi Rubisiowi i ucz. kl.6c Kacprowi Ułanowi za oprawę muzyczną i efekty świetlne.

W hucznym i karnawałowym nastroju zakończyliśmy I semestr nauki, a  przed nami 2 tygodnie utęsknionej laby J)))

                                            Anna Kowalska

Galeria zdjęć:

.

Strona 1 z 11