Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Bal karnawałowy 2019

W środę 23 stycznia  w naszej szkole odbył się bal karnawałowy w trzech grupach wiekowych: I-III, IV-VI i VII, VIII i gimnazjum. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez wszystkie dzieci i młodzież. Tego dnia  hala sportowa zamieniła się w salę balową. Wcześniej uczniowie z każdej klasy na godzinach wychowawczych przygotowali wszelkie elementy, które posłużyły do dekoracji hali.

Zjawiskowy wystrój, wprowadził wszystkich w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy!

Dziękujemy panu Leszkowi Rubisiowi za oprawę muzyczną.

W karnawałowym nastroju zakończyliśmy I semestr nauki i czekamy na utęsknione ferie.

 

Anna Kowalska

 

Galeria zdjęć:  

Strona 1 z 11