Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Bartek najlepszy w konkursie „1 z 10″

29 maja 2018 r. nasz kolega z klasy III G – Bartosz Gregorczyk reprezentował naszą szkołę w Powiatowym Turnieju Wiedzy Ogólnej „1 z 10” dla klas I-III, który odbył się w Szkole Podstawowej Aslan. Zakres wiedzy, którym Bartek musiał się wykazać był bardzo szeroki. Chyba nie ma nikogo takiego, kto nie oglądałby telewizyjnego programu „Jeden z dziesięciu”. Formuła tego konkursu była bardzo podobna. Bartek zakwalifikował się najpierw do trójki najlepszych graczy, a w końcowym etapie pokonał przeciwników, zdobywając zaszczytne I miejsce. Możemy być bardzo dumni z naszego kolegi, zwłaszcza, że zwyciężył mając bardzo dużą przewagę punktową. Brawo Bartek!

Ludmiła Bukowska

 

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11