Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych.

W dniu 7 lutego 2020 r. naszą szkołę odwiedziła policjantka  - sierż. sztab. Monika AncygierSzczepańska oraz pracownik cywilny KPP w Głogowie – Emilia Molisak. Temat zajęć dla uczniów klas I – III dotyczył zasad bezpieczeństwa podczas ferii zimowych. Uczniowie utrwalili zasady poruszania się po drodze oraz sposoby obrony przed atakiem psa. Panie policjantki omówiły również zasady bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu. Ważnym elementem spotkania było przypomnienie dzieciom zasady ograniczonego zaufania wobec osób nieznajomych, a także sposobów reagowania w sytuacjach zagrażających bezpieczeństwu. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, wykazując się dużą znajomością tematu.

Małgorzata Kazimierczak

.