Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych.

W dniu 7 lutego 2020 r. naszą szkołę odwiedziła policjantka  - sierż. sztab. Monika AncygierSzczepańska oraz pracownik cywilny KPP w Głogowie – Emilia Molisak. Temat zajęć dla uczniów klas I – III dotyczył zasad bezpieczeństwa podczas ferii zimowych. Uczniowie utrwalili zasady poruszania się po drodze oraz sposoby obrony przed atakiem psa. Panie policjantki omówiły również zasady bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu. Ważnym elementem spotkania było przypomnienie dzieciom zasady ograniczonego zaufania wobec osób nieznajomych, a także sposobów reagowania w sytuacjach zagrażających bezpieczeństwu. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, wykazując się dużą znajomością tematu.

                                                Małgorzata Kazimierczak

Galeria zdjęć:

.

Strona 1 z 11