Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Bezpieczne ferie – spotkanie z policjantami

W trosce o bezpieczeństwo uczniów w trakcie ferii zimowych, świetlica szkolna zorganizowała spotkanie edukacyjno – profilaktyczne z policjantami – asp. szt. Tomaszem Trawkinem oraz asp. szt. Markiem Machałkiem. Policjanci przypomnieli dzieciom zasady bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu. Przestrzegli też przed zagrożeniami, takimi jak ślizganie się na zamarzniętych zbiornikach wodnych czy zjeżdżanie z górek znajdujących się w pobliżu ulicy. Omówili zasady bezpieczeństwa w kontaktach z osobami nieznajomymi oraz przypomnieli numery alarmowe, czyli zasady wzywania pomocy w przypadku zagrożeń.

Życzymy wszystkim dzieciom, aby Wasze ferie były radosne i bezpieczne.

wychowawcy świetlicy szkolnej

 

 

Galeria zdjęć: 

Strona 1 z 11