Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

BEZPIECZNE FERIE

Miejskie Centrum Wspierania Rodziny oraz Komenda Powiatowa Policji w Głogowie kolejny raz wspólnie podejmują działania promujące zasady bezpieczeństwa wśród dzieci i młodzieży.W bieżącym roku, wśród wielu przedsięwzięć organizujemy Warsztaty „Bezpieczne Ferie” na które serdecznie zapraszamy uczniów . Podczas zajęć dzieciom i młodzieży przekazane zostaną zagadnienia związane z bezpieczeństwem w czasie zbliżających się ferii zimowych, będą omówione zasady bezpieczeństwa podczas gier i zabaw na śniegu, pracownicy MCWR zademonstrują formy zachowań w kontakcie z osobą nieznajomą, przypomniane zostaną również podstawowe zasady bezpieczeństwa na drodze. Prelekcji będą towarzyszyć także konkursy wiedzy w formie grupowego testu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa oraz Konkurs plastyczny na plakat promujący bezpieczne formy spędzania czasu wolnego  podczas zimowych zabaw na podwórku.

         Warsztaty zaplanowane są w terminie 08-10.02.2017 r. w godzinach od 900 do 1200   Prosimy   o    telefoniczną    rezerwację   dnia   oraz   godziny   spotkania   pod numerem telefonu  76-853-38-32.  Zajęcia przewidziane są dla grup 40 osobowych (2 klasy) trwają do 60 minut rozpoczynając się o każdej pełnej godzinie. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy do uczestnictwa

Strona 1 z 11