Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

BIBLIOTECZKA MALUCHA ZAPRASZA

Konkurs „Rodzinne Bajkopisanie. Opowieści z całej Polski”

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez Biblioteczkę Malucha. Zadaniem dla całej rodziny jest stworzenie ilustrowanego opowiadania, którego akcja toczy się w Waszej miejscowości. Prace należy przesyłać
do 10.01.2017 r.  Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału!

Więcej informacji: http://www.biblioteczkamalucha.pl/konkursy/2016-12-05/rodzinne-bajkopisanie-opowiesci-z-calej-polski.php

kartka2

Strona 1 z 11