Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Uczestniczymy w programach Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Bitwa Warszawska 1920

Bitwa Warszawska 1920 – „Cud nad Wisłą”

(Rok 2020 – rokiem Bitwy Warszawskiej)

 

Tak zwany Cud nad Wisłą to bitwa, która rozegrała się w 1920 roku na przedpolach Warszawy. Starcia z bolszewicką armią trwały od 13 do 25 sierpnia. W ich wyniku Polakom udało zatrzymać się Armię Czerwoną na przedpolach stolicy Polski, tym samym zatrzymując także ekspansję komunizmu w Europie Zachodniej.

Bitwa Warszawska 1920 roku miała ogromne znaczenie i jest uznawana przez historyków za 18 najważniejszą bitwę w dziejach ludzkości.

W setną rocznicę Bitwy Warszawskiej oddajemy hołd bohaterom.

 

https://www.polskieradio24.pl/5/1222/Artykul/2553584,2020-rokiem-Bitwy-Warszawskiej-Poslowie-w-specjalnej-uchwale-oddali-hold-bohaterom

 

Galeria zdjęć: 

 

Strona 1 z 11