Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Byliśmy w „Zatoce Twórczości…”

„Zatoka Twórczości” –  to możliwość wykazania się swoimi talentami w różnych dziedzinach kultury, sztuki, tj.: literatura, malarstwo, rzeźba, grafika komputerowa. Tegoroczna już IV edycja FestiwaluSztuki Własnej „Zatoka Twórczości- Głogów  przyszłości” przyniosła naszym uczniom czołowe lokaty i wyróżnienia, i tak:

- Bartek Surdyk kl.5b-  I miejsce w kategorii fotografia.
Maja Nowicka kl.5f   -  wyróżnienie w kategorii rzeźba
Hanna Mituła kl.4a  -   wyróżnienie w kategorii fotografia
Jakub Pilewski kl.4a  -  wyróżnienie w kategorii poezja.

 

Gratulujemy!

 

Elżbieta  Rak

 

Galeria zdjęć: 

Strona 1 z 11