Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Certyfikat Szkoła Dobrze Zaprojektowana 2018 r.

Miło Nam poinformować,  iż nasza Szkoła otrzymała Certyfikat Szkoła Dobrze Zaprojektowana 2018 r.,  której celem było promowanie pracy metodą projektu  i wspieranie uczniów  w podejmowaniu ambitnych wyzwań edukacyjnych. Certyfikat, to znak, że szkoła:

 - podchodzi do edukacji w sposób nowoczesny,

- jest otwarta na uczniowskie inicjatywy,

- tworzy dobre warunki do rozwijania pasji,

- wspiera talenty,

- poprzez wspieranie pracy metodą projektu kształtuje umiejętności i postawy niezbędne do funkcjonowania w życiu społecznym,

Przyznanie certyfikatu jest wynikiem uczestnictwa w konkursie  „Projekt z Klasą” organizowanego  przez wydawnictwo Nowa Era.

 

     Grażyna Dziadkowiec-Kublik

certyfikat

Strona 1 z 11