Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

CO WIEM O GŁOGOWIE?

W naszej szkole odbył się konkurs „Co wiem o Głogowie?”. Wzięli w nim udział przedstawiciele klas I – III. Po trudnych zmaganiach i ekscytujących dogrywkach zwyciężyli:

Klasa I

I miejsce: Nikola Susfał I a

 Klasy II

I miejsce: Piotr Szczepanowski II f

II miejsce: Oliwia Bendyk II c

III miejsce: Maja Kubacka II d

 Klasy III

I miejsce: Nikola Woronowska III d

II miejsce: Marcel Radek III e

III miejsce: Natalia Oczkowska III f

Gratulujemy!

 

Dzięki sponsorom: prezydentowi miasta Głogowa Rafaelowi Rokaszewiczowi i Towarzystwu Ziemi Głogowskiej nagrody otrzymali nie tylko zwycięzcy, ale i pokonani, bo każdy włożył dużo wysiłku w przygotowanie się do konkursu.

 

Zwycięzcy z klas III Nikola Woronowska i Marcel Radek reprezentowali naszą szkołę w Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy Regionalnej „Głogów moje miasto” i tam również odnieśli sukces zdobywając I miejsce.

 

Strona 1 z 11