Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Co wiem o Głogowie?

Dzieci z klas I – III wzięły udział w szkolnym konkursie „Co wiem o Głogowie?”, prowadzonym przez p. Annę Hołownię i p. Annę Michałowską. Po trudnych zmaganiach zwycięzcami zostali:

Klasy I

I miejsce: Karolina Jasińska I e

II miejsce: Krzysztof Skibiszewski I b

III miejsce: Igor Mikicki I c

Klasy II

I miejsce: Filip Osiecki II  b

II miejsce: Marcin Szczepanowski II c

III miejsce: Jakub Lewandowski II a

Klasy III

I miejsce: Hanna Mituła III a

II miejsce: Nicola Susfał III a

Nagrody otrzymali wszyscy uczestnicy, nawet pokonani, dzięki temu, że zostały ufundowane przez Prezydenta Miasta Głogowa i Towarzystwo Ziemi Głogowskiej.

 

Anna Hołownia

 

Galeria zdjęć:  

Strona 1 z 11