Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

CO WIEM O GŁOGOWIE ?

W naszej szkole odbył się konkurs „Co wiem o Głogowie?”. Wzięli w nim udział przedstawiciele klas I – III. Po trudnych zmaganiach i ekscytujących dogrywkach zwyciężyli:

Klasy I:

I miejsce Hanna Stach I e

II miejsce Oliwia Bendyk I c

III miejsce Wojciech Piotrowiak I b

 

Klasy II:

I miejsce Julia Stachowska II b

II miejsce Nikola Woronowska II d

III miejsce Natalia Oczkowska II e

 

Klasy III:

I miejsce Weronika Orłowska III b

II miejsce Piotr Klimczak III d

III miejsce Aleksandra Krucikowska III c

Gratulujemy!

 

Dzięki sponsorom: prezydentowi miasta Głogowa Rafaelowi Rokaszewiczowi i Towarzystwu Ziemi Głogowskiej nagrody otrzymali nie tylko zwycięzcy, ale i pokonani, bo każdy włożył dużo wysiłku w przygotowanie się do konkursu.

Strona 1 z 11