Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Uczestniczymy w programach Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Czas wyborów, czas zmian.

Wybory do PE zachęciły nas do wybrania daty wyborów szkolnych.  Do tego celu wykorzystaliśmy cały entourage prawdziwego lokalu wyborczego. Uczniowie z zaciekawieniem doświadczali swoich praw i wrzucali karty wyborcze do urny.

W wyniku przeprowadzonych obliczeń Komisja Wyborcza w składzie: Małgorzata Groszewska, Emilia Urbanowska i Zuzanna Pecuszok ustaliła skład Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2019/2020:

Przewodnicząca SU:          Małgorzata Olszak    7c

Wiceprzewodnicząca SU: Adrianna Ceklarz      7d

Sekretarz SU:                      Aleksandra Mihułka 7c

Rzecznik Praw Ucznia:      Zuzanna Zdrzałka    7c

Gratulujemy i życzymy sukcesów samorządowych.

                                                                                                                                                   Anna Kowalska, Małgorzata Korzeniewska

Galeria zdjęć:

 

Strona 1 z 11