Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Człowiek – to brzmi dumnie

Dusze poetów ujawniły się po raz kolejny w murach naszej szkoły, wielkim sukcesem Emilii Zimny z 2D i Sary Dyk z 3D, podczas Drugiego Konkursu Poetyckiego „Człowiek -  to brzmi dumnie”.  Zadanie nie należało do najprostszych, bowiem dziewczyny miały za zadanie stworzyć dwa wiersze na temat „Człowiek – to brzmi dumnie”, czyli na temat wolności, szczęścia ludzkiego. Dziewczyny odniosły się w swoich pracach również do problemów obecnego świata… niewoli, cierpienia i prześladowań. Emilia Zimny poradziła sobie wspaniale z tym trudnym tematem zajmując 2 miejsce, także Sara Dyk stworzyła wspaniałe prace zajmując  4 miejsce. Młodym poetkom gratulujemy sukcesów i życzymy weny twórczej do pisania kolejnych utworów, bo przecież szacunek do drugiego człowieka można wyrażać na wiele sposobów także poprzez poezję.

Alicja Skoczylas

 

Galeria zdjęć:


Strona 1 z 11