Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Cztery kółka dla Zuzanny

W dniach 10-14 grudnia w naszej szkole odbywała się zbiórka publiczna nr 2018/5054/OR na rzecz  Zuzanny Oziębały na zakup nowego wózka. Wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariatu cały tydzień kwestowali w szkole. W tym samym czasie zbieraliśmy środki higieniczne, czapki, szaliki, rękawiczki dla bezdomnych. Wszystkim  darczyńcom, którzy włączyli się w akcje charytatywne, za ich wielkie serce bardzo dziękujemy!

 

Aneta Lenort

Strona 1 z 11