Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

„Cztery pory roku”

W dniu 29 listopada 2018 r. nasza świetlica szkolna była organizatorem międzyszkolnego konkursu plastycznego. W tym roku jego tematem były „Cztery pory roku”. W konkursie udział wzięło 8 szkół reprezentowanych przez trzyosobowe drużyny. Każda z nich wykonała pracę plastyczną – czyli wylosowaną porę roku. Dzieci wykazały się niezwykłą pomysłowością oraz talentem plastycznym, a jury miało nie lada problem przy wyborze najciekawszej pracy.

Laureatami konkursu zostali:

1 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 7 w Głogowie

2 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 w Głogowie

3 miejsce – Szkoła Podstawowa Aslan w Głogowie.

 

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok!

 

Małgorzata Kaźmierczak, Kamila Płaziak, Karolina Marciniak

 

Galeria zdjęć: 

Strona 1 z 11