Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Czuwaj! Witamy na Dorobku szkoły drużyny Sendleraków…

Koniec roku szkolnego to czas podsumowań.  Tym razem gościliśmy na nietypowej  zbiórce  Sendlerowskiego szczepu.   Po odtrąbieniu sukcesów w cztery świata strony nagrodzono gimnazjalistów, którzy przez  trzy lata szkoły uzyskiwali średnią ocen 4,75 i ocenę bardzo dobrą z zachowania –otrzymali tytuł „Primus inter pares”, czyli „Pierwszy wśród równych”, a następnie wyróżniono uczniów , którzy w klasie trzeciej uzyskali powyższy wynik.

 

Następnie do raportu  stanęli  gimnazjaliści, którzy otrzymali sprawności „Gimnazjalista na medal” i nagrody książkowe za osiągnięcia humanistyczne, matematyczno-przyrodnicze, sportowe, językowe oraz filmowe.

 

Oprócz wydawnictw książkowych , nagrodą dla uczniów, rodziców i nauczycieli były radosne  pląsy i piosenki przy akompaniamencie gitar. 

Ostatnim zadaniem  postawionym przed nagrodzonymi było wspólne wykonanie piosenki „Ogniska już dogasa blask”.

„…Kto raz przyjaźni poznał moc, nie będzie trwonić słów.

    Przy innym ogniu, w inną noc do zobaczenia znów…”

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za  przygotowanie widowiska. Szczególne podziękowania należą się prowadzącym: Wiktorii Kordackiej i Dominikowi Stach- absolwentom Gimnazjum nr 2 im. Ireny Sendler w Głogowie.

 

 

Tamara Chojnacka

Beata Hebda

Anna Kowalska

Elżbieta Rak

Relacja filmowa GIM TV (skrót) :

 

 

Relacja filmowa GIM TV (wersja dłuższa) :

 

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11