Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Czy wiesz, co jesz?

 Dnia 10 kwietnia  odbyła się w naszej szkole  VII edycja Powiatowego Konkursu pt.:,, Czy wiesz , co jesz?”. Tematem przewodnim  były tym razem ,, Zioła i przyprawy”. W konkursie wzięły udział  trzyosobowe drużyny z dwunastu szkół całego powiatu głogowskiego. Na imprezę przybył również dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych  pan Wojciech Janisio. ZSE jest partnerem współpracującym z naszą  szkołą w ramach organizacji tego konkursu  .Zadania konkursowe były bardzo zróżnicowane i wymagały bogatej wiedzy teoretycznej i kulinarnej dotyczącej znajomości ziół i przypraw , ich zastosowania i przechowywania. Obejmowały również wiedzę dotyczącą składników odżywczych oraz zasad prawidłowego odżywiania.

 Najlepszymi znawcami tematyki żywieniowej okazali się uczniowie następujących szkół: I  miejsce – Szkoła Podstawowa nr 11, II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 ,III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 12.

Zwycięzcom gratulujemy!

Małgorzata Każmierczak, Bogumiła Bączewska

Galeria zdjęć:


 

Strona 1 z 11