Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Czy wiesz co jesz?

Dnia 13 marca 2019 r.  odbyła się w naszej szkole VIII edycja Konkursu Powiatowego dla Szkół Podstawowych pt.:,,Czy wiesz , co jesz?”. Tematem przewodnim  były tym razem ,,Przetwory zbożowe”. W konkursie wzięły udział  trzyosobowe drużyny (uczniowie klas szóstych i siódmych) z dziewięciu szkół. Na podsumowanie konkursu przybyła również  wicedyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych w Głogowie –  pani .Joanna Sroga. Placówka ta jest wieloletnim partnerem współpracującym z naszą  szkołą w ramach organizacji konkursu.  .Zadania konkursowe były bardzo zróżnicowane, wymagały bogatej wiedzy teoretycznej, jak i praktycznej, dotyczącej znajomości zbóż i ich przetworów oraz zastosowania w produkcji potraw. Obejmowały również .wykonanie zadania kulinarnego oraz rozwiązanie testu o zasadach zachowania się przy stole.

 Najlepszymi znawcami tematyki żywieniowej okazali się uczniowie następujących szkół: I  miejsce – Szkoła Podstawowa nr 12 w Głogowie, II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 w Głogowie, III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 7 w Głogowie..

Zwycięzcom gratulujemy!

Bogumiła Bączewska, Małgorzata Kaźmierczak

 

Galeria zdjęć:


 

Strona 1 z 11