Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Czyste płuca szkoły

21 XI w naszej szkole odbyły się działania związane z profilaktyką zdrowego i bezpiecznego życia. Uczniowie przedstawiali płuca swojej klasy, redagowali hasła zachęcające do niepalenia, pogłębiali wiedzę na temat szkodliwego działania substancji smolistych.

Ponadto gościliśmy panią Barbarę Szlendak z Sanepidu, która przybliżyła nam zagrożenia płynące z zażywania narkotyków (w tym dopalaczy) oraz alkoholu.

 Wierzymy, że uzyskana  wiedza pozwoli młodzieży podejmować właściwe decyzje.

Anna Kowalska

Galeria zdjęć:


Strona 1 z 11