Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Debata uczniowska: Wzrastamy w poszanowaniu praw

We wtorek,  12.12.2017r.  odbyła się debata uczniowska dotycząca przestrzegania praw w naszej szkole. Obszary, które szczególnie nas interesują, to: prawo do czasu wolnego, prawo do nauki, prawo do własnej osobowości, prawo do szacunku, prawo do wyrażania własnej opinii. Wymiana myśli i oczekiwań umożliwia budowanie pozytywnych relacji nie tylko między uczniami, ale również  między uczniami a „starszyzną”,  czytaj nauczycielami.

Oto kilka wniosków z debaty: pracujemy nad tolerancją i współpracą młodzieży z nauczycielami i wychowawcą.

 Goście honorowi: wicedyrektor Wiesława Wysocka i wicedyrektor Agata Bagińska-Żyta

Prowadzące debatę:

Małgosia Groszewska 7a

Emilka Urbanowska 7a

Operator kamery: Aleksandra Szymankiewicz IIIGb

Anna Kowalska

 

 

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11