Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Dni Języka Ojczystego

„Język jest czymś w rodzaju okularów, przez które patrzymy na świat – wpływa na nasz sposób postrzegania rzeczywistości, porządkuje ją, nazywa i ocenia jej elementy. Jest częścią każdego z nas – mówimy nim niemal od urodzenia, w nim myślimy, śnimy, kłócimy się i wyrażamy miłość.”  

W naszej szkole szczególnie dbamy o poprawną polszczyznę, organizując  Dni Języka Ojczystego.  Podczas całego tygodnia  mogliśmy sprawdzić znajomość zasad poprawnej polszczyzny. Uczniowie zmierzyli się w turnieju klas, wyłoniliśmy najlepszych w konkursach i minikonkursach  ortograficznym. Każda klasa przygotowywała wiersz na swój temat i plakat promujący  naukę  języka ojczystego. Ostatniego dnia świętowaliśmy, prezentując najlepsze utwory poezji śpiewanej.  Emocji było co niemiara

Dziękujemy za wspólną zabawę!!!

Iwona Patelska-Mazur

Galeria zdjęć:


Strona 1 z 11