Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Dni Języków Obcych

W tym roku po raz kolejny obchodziliśmy Dni Języków Obcych, skupiając się na aktywnościach cieszących się największym powodzeniem. Zaczęliśmy od dekoracji naszej szkoły, wykonując ilustracje do przysłów angielskich, np. „My house is my castle“ („Mój dom moją twierdzą“), „A friend in need is a friend indeed” („Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie”) i projektując kartki świąteczne z życzeniami w różnych językach. Podczas lekcji rozwiązywaliśmy quizy językowe i odgadywaliśmy przysłowia angielskie. Finałem atrakcji językowych jak co roku był Turniej Klas, do którego zaprosiliśmy najzdolniejszych przedstawicieli. Wszyscy dobrze się bawili, wykazując się różnymi talentami: grając w skojarzenia, odgadując hasła na podstawie podanych definicji, pisząc fragment opowiadania dyktowany przez poszczególnych członków drużyny oraz rozpoznając tytuły utworów na podstawie usłyszanego fragmentu, rozpoznając na zdjęciach ciekawych ludzi, nauki, muzyki i filmu oraz miejsca, godne polecenia.

 Po zaciętej rywalizacji odprężyliśmy się w rytmie piosenek i układów tanecznych „Just Dance“.

W tę magię wielonarodowych świąt wplatają się również kolędy i piosenki świąteczne, wykonywane na żywo przy ustrojonej przez uczniów choince. Atrakcje te gromadzą tłumy uczniów, spontanicznie włączających się do zabaw i śpiewu. Tydzień ten doskonale wprowadza nas w radosną atmosferę świąt.

 

Iwona Patelska-Mazur, Mariola Kraus

 

Galeria zdjęć:  

Strona 1 z 11