Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

DODATKOWE DNI WOLNE

DODATKOWE DNI WOLNE  OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZYCH  W ROKU SZKOLNYM
2017/2018:

  • 13 października 2017 r. (piątek)
  • 2 maja 2018 r. (środa),
  • 4 maja 2018 r. (piątek),
  • 18, 19, 20 kwietnia 2018 r. (środa, czwartek, piątek) – egzaminy gimnazjalne klas trzecich gimnazjum  oraz próbne egzaminy klas drugich gimnazjum
  • 20 czerwca 2018 r. (środa),
  • 21 czerwca 2018 r. (czwartek)