Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Dorobek szkoły „Ostatni kadr”.

 -Halo! Halo! Do reżyserki! Do reżyserki! Światła! Kamera! Akcja! Ostatni kadr…

To było wyjątkowe popołudnie. Na gali utrzymanej w konwencji wspomnień,  zamkniętych w „Ostatni Kadr”,  mieliśmy zaszczyt i honor gościć pana Prezydenta Miasta Głogowa pana Rafaela Rokaszewicza i panią posłankę na sejm RP Ewę Drozd, Dyrekcję szkoły, rodziców, uczniów i nauczycieli. Pierwszymi wyróżnionymi i zamkniętymi w kadrze byli gimnazjaliści, którzy przez  trzy lata szkoły uzyskiwali średnią ocen 4,75 i  bardzo dobrą ocenę z zachowania – otrzymali tytuł „Primus inter pares”, czyli „pierwszy wśród równych”- do nich dołączyli  uczniowie , którzy w klasie trzeciej uzyskali powyższy wynik. W rytmie melodii i piosenek Jacka Cygana, Zbigniewa Wodeckiego, Agnieszki Osieckiej i Dawida Podsiadło gimnazjaliści otrzymali nagrody książkowe za osiągnięcia humanistyczne, matematyczno-przyrodnicze, językowe i sportowe. Szczególnymi  wyróżnieniami były: uzyskanie wyniku  100% z egzaminu gimnazjalnego- w tym roku mieliśmy 16 , tzw. „setek” z  różnych  przedmiotów oraz  100% frekwencja 4 uczniów. Oprócz książek, nagrodami dla uczestników uroczystości były popisy  taneczno-wokalne naszej utalentowanej młodzieży.  

Po raz pierwszy i ostatni wszyscy gimnazjalni nauczyciele zostali  nagrodzeni przez młodzież    tytułem „ Nauczyciel na medal”.

Końcowym punktem programu było „uwiecznienie” wszystkich uczestników wieczoru na wspólnej fotografii, a tłem muzycznym była piosenka „Ale to już było…”

Światło zgasło… tak zakończyła się historia Gimnazjum nr 2 w Głogowie im. Ireny Sedler

Dziękujemy wszystkim  za przybycie, a naszym wykonawcom  – składamy serdeczne podziękowania oraz gratulacje – jesteście WIELCY!

Konferansjerzy:

Wiktoria Kordacka – absolwentka Gimnazjum nr 2 w Głogowie im. Ireny Sendler

Radosław Kościucha- absolwent Gimnazjum nr 2 w Głogowie im. Ireny Sendler

Zosia Małyszczyk – kl. IIIc

 

Artyści:

             Ania Walczak – kl. IIIa

              Martyna Juszczyk – kl. IIIb

              Maja Cieślak – kl. IIIa

              Patrycja Wawrzynak – kl. IIIb

              Szymon Chojnacki – kl. IIIc

              Igor Kulesza – kl. IIIa

 Oraz tancerze ze wszystkich klas trzecich.

W ostatnim kadrze wspomnienia zamknęły:

p. Tamara Chojnacka

p. Beata Hebda

p. Anna Kowalska

p. Elżbieta Rak

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11