Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za współpracę w tym roku szkolnym, a szczególnie w trudnym dla wszystkich okresie zdalnego nauczania. Państwa wsparcie było niezbędne, aby szkoła mogła realizować swoje podstawowe zadania, co nie było łatwe ze względu na pracę w kompletnie nowych dla wszystkich warunkach, w atmosferze strachu i niepewności.
Rola dorosłych w kształtowaniu stosunku dziecka do obowiązków szkolnych jest kluczowa i mamy świadomość, że włożyliście Państwo wiele wysiłku w motywowanie uczniów do nauki oraz w zapewnienie im odpowiednich warunków do niej. Zależy nam na dobrej współpracy z Państwem i dziękujemy za wszystkie słowa wsparcia oraz wszelkie uwagi, które zostały do nas skierowane –to kolejny wyraz Państwa wielkiej troski o dobro dzieci, chęci współpracy ze szkołą na pewno będziemy się starać, abyście Państwo byli zadowoleni z efektów naszych działań.
Mamy nadzieję, że we wrześniu wrócimy do normalnego trybu nauki, ale wiemy, że dzięki zaangażowaniu rodziców, uczniów i nauczycieli jesteśmy przygotowani na każdą sytuację. Życzymy wspaniałych, słonecznych wakacji, najlepiej bez epidemii i czekamy na spotkanie z Państwem w szkole we wrześniu.
Z wyrazami wdzięczności i szacunku Grono Pedagogicznej Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 3 im. Noblistów Polskich w Głogowie