Nowa Strona szkoły

Serdecznie zapraszamy na nową stronę szkoły

http://sp3.glogow.pl/

Obecna strona nie będzie już aktualizowana, funkcjonować będzie jako archiwum przez pewien okres.

Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Uczestniczymy w programach Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Nowa strona szkoły

Serdecznie zapraszamy na nową stronę szkoły

http://sp3.glogow.pl/

Obecna strona nie będzie już aktualizowana, funkcjonować będzie jako archiwum przez pewien okres.

Dziennik elektroniczny

Nawigacja strony

KALENDARIUM MIESIĄCA

e-Rekrutacja


BIP


ePUAP

1% dla szkoły


DOTACJA 1%

dpjw pnwm

dpjw-482-1

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!
Chcielibyśmy serdecznie podziękować za współpracę w tym roku szkolnym, a szczególnie w trudnym dla wszystkich okresie zdalnego nauczania. Państwa wsparcie było niezbędne, aby szkoła mogła realizować swoje podstawowe zadania, co nie było łatwe ze względu na pracę w kompletnie nowych dla wszystkich warunkach, w atmosferze strachu i niepewności.
Rola dorosłych w kształtowaniu stosunku dziecka do obowiązków szkolnych jest kluczowa i mamy świadomość, że włożyliście Państwo wiele wysiłku w motywowanie uczniów do nauki oraz w zapewnienie im odpowiednich warunków do niej. Zależy nam na dobrej współpracy z Państwem i dziękujemy za wszystkie słowa wsparcia oraz wszelkie uwagi, które zostały do nas skierowane –to kolejny wyraz Państwa wielkiej troski o dobro dzieci, chęci współpracy ze szkołą na pewno będziemy się starać, abyście Państwo byli zadowoleni z efektów naszych działań.
Mamy nadzieję, że we wrześniu wrócimy do normalnego trybu nauki, ale wiemy, że dzięki zaangażowaniu rodziców, uczniów i nauczycieli jesteśmy przygotowani na każdą sytuację. Życzymy wspaniałych, słonecznych wakacji, najlepiej bez epidemii i czekamy na spotkanie z Państwem w szkole we wrześniu.
Z wyrazami wdzięczności i szacunku Grono Pedagogicznej Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 3 im. Noblistów Polskich w Głogowie
Strona 1 z 11