Drzwi Otwarte 2019

Dnia 06.03. 2019r. odbyły się w naszej szkole DRZWI OTWARTE. Tegoroczni absolwenci przedszkoli wraz ze swoimi rodzicami mieli możliwość poznania oferty naszej placówki, wziąć udział w zabawach przygotowanych przez organizatorów. Dzieci chętnie angażowały się w proponowane aktywności. Z dużym zaciekawieniem uczestniczyły w zajęciach gimnastycznych w sali sportowej, poznały elementy Judo. Programowały roboty, wykonując nimi określone przez nauczycieli zadania. Chętnie bawiły się na magicznym dywaniku edukacyjnym ćwicząc refleks, utrwalając wiadomości z otaczającego środowiska. Uczestniczyły w pokazach eksperymentów i doświadczeń chemicznych.

Dzieci wykazały się dużą kreatywnością w zadaniach plastycznych i technicznych. W towarzystwie starszych kolegów i koleżanek ze szkoły  tworzyli piękne żabki i  kukiełki z różnych ciekawych materiałów. W trakcie wizyty w naszej szkole przedszkolaki miały możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia w specjalnie przygotowanej na tę okazję fotobudce. Podsumowaniem naszego spotkania z przedszkolami i ich rodzicami był poczęstunek w stołówce szkolnej. Każde dziecko wyszło ze szkoły z pamiątką wizyty – balonem z numerem naszej szkoły.

Wszystkim, którzy odwiedzili mury naszej szkoły serdecznie dziękujemy. Czekamy na Was we wrześniu!

Serdeczne podziękowania kieruję również w stronę nauczycieli, którzy zaangażowali się w działania promujące szkołę.

Anna Adamowicz