Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Dzień Braterstwa w 3b

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas. W naszej klasie 3b w piątek 20.12.2019 r. było bardzo świątecznie i magicznie. Najpierw wspólnie przygotowywaliśmy świąteczny stół – biały obrus, czerwone serwetki, piękne stroiki, słodkie smakołyki, owoce i napoje. Później obejrzeliśmy Jasełka w wykonaniu klasy 2a, 2e, jak również niektórych uczniów z naszej klasy. Po powrocie z Jasełek zasiadając przy wspólnym stole składaliśmy sobie życzenia, śpiewaliśmy kolędy, pastorałki i kosztowaliśmy pyszności. Na koniec dekorowaliśmy świąteczne pierniki. Było naprawdę pięknie.

                               Anna Michałowska

Galeria zdjęć:

.

Strona 1 z 11