Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Dzień Chleba

Szkolny Klub Wolontariatu zorganizował 15 listopada akcje profilaktyczno-zdrowotną  „Dzień Chleba”. Celem akcji było zwrócenia, jak ważny w naszej diecie jest chleb i zdrowe odżywianie,  W tym dniu można było skosztować swojskiego chleba ze smalcem, dżemem i powidłami. Częstowano także pysznymi ogórkami.  Wszystkim wolontariuszom za okazaną pomoc – dziękujemy!

 

Aneta Lenort

Galeria zdjęć:

 

Strona 1 z 11