Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Dzień Drzewa

Dziesiątego października, każdego roku, obchodzony jest na całym świecie Dzień Drzewa. Ludzie różnych ras, narodowości, mieszkający na odległych kontynentach sadzą drzewa lub krzewy, aby poprawić stan środowiska. Akcja ta z roku na rok zatacza coraz szersze kręgi. Biorą w niej udział dzieci, młodzież, dorośli, politycy, samorządowcy, organizacje społeczne i każdy, komu nie jest obojętne najbliższe otoczenie. W ten sposób podnosi się świadomość ekologiczną społeczeństwa, młodzi ludzie uczą się dobrych zachowań. To właśnie od nich będzie zależeć, jakość powietrza, wody i gleby.

Nasza szkoła od wielu lat czynnie uczestniczy w Dniu Drzewa. Jest to możliwe dzięki naszemu sponsorowi- Castoramie Głogów. Możemy liczyć na zrozumienie i zakup krzewów za symboliczną kwotę.

W tym roku tuje sadzili uczniowie klas szóstych, siódmych oraz drugich i trzecich gimnazjum. Wszyscy poradzili sobie bardzo dobrze, stosując się do udzielonych wcześniej wskazówek. Całą akcję zorganizowała i nadzorowała nauczycielka chemii i biologii Alicja Anastaziuk.

Relację fotograficzną z akcji można obejrzeć poniżej.      

Alicja Anastaziuk

 

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11