Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

DZIEŃ DZIECKA W SP3

Tegoroczny  Dzień  Dziecka został zorganizowany pod hasłem: ”Wesoło i zdrowo, bo na sportowo”

Zajęcia rozpoczęły się  od przywitania uczniów i  przedstawiania programu dnia, następnie odbyła się wspólna rozgrzewa z balonami. Rozegrany został turniej „DWÓJEK” siatkarskich dla uczniów klas czwartych oraz wyścigi rzędów dla pozostałych dzieci. Uczniowie bardzo chętnie brali udział we wszystkich konkurencjach  Tego  dnia  wszyscy  byli  wygrani.

Strona 1 z 11