Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Dzień Hutników i Strażaków

W tym szczególnym dniu dziękujemy Hutnikom i Strażakom za pracę wykonywaną z wielkim wysiłkiem, która budzi powszechny szacunek i zapewnia nam poczucie bezpieczeństwa. Składamy serdeczne życzenia dobrego zdrowia, spełnienia planów w życiu osobistym i zawodowym oraz, by patron Święty Florian towarzyszył Wam w codziennych obowiązkach otaczając opieką.

Społeczność SP3 w Głogowie

Prace plastyczne zostały dzisiaj wykonane przez uczniów.

 

Irena Herba

 

Galeria zdjęć: 

Strona 1 z 11