Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

DZIEŃ KOBIET W SP3

8 marca 2017r. w naszej szkole z okazji Dnia Kobiet rozegraliśmy Turniej „Dwóch ogni”. Trochę zmieniliśmy formułę tej gry, graliśmy dużą piłką, a w klasach piątych i szóstych nawet dwoma piłkami. Zabawa była wspaniała, humory dopisywały wszystkim dziewczynkom.

W klasach czwartych mistrzyniami okazały się uczennice 4 a, II miejsce zajęły dziewczęta z 4 c, III miejsce 4 b.

Na poziomie klas piątych najlepszym zespołem były dziewczęta z 5 d, jako drugie 5 c, na trzeciej pozycji 5 a.

W kategorii klas szóstych zwycięzcami były uczennice 6 c, drugą lokatę zajęły dziewczęta z 6 a, trzecią 6 d.

Jednak najważniejsza w tym dniu była dobra zabawa, której nie zabrakło. Sportowe obchody Dnia Kobiet w naszej szkole są już tradycją od wielu lat, a dzisiejsza impreza sportowa jest dowodem na to, że jest to świetna zabawa i integracja całej społeczności szkolnej.

Turniej zorganizował zespół nauczycieli wychowania fizycznego, a udział wzięły wszystkie chętne dziewczynki z naszej szkoły z klas czwartych, piątych i szóstych.

Strona 1 z 11